BLIZZARD ZERO G 85 yellow

WYPOŻYCZALNIA SKITUROWA W ZAKOPANEM

blizzard zero g 85 yellow

BLIZZARD ZERO G 85 yellow

Blizzard Zero G 85 to idealne narty zarówno podczas zjazdów, jak i stromych podjazdów. Dzięki niskiej wadze narty są łatwe do opanowania nawet na dłuższych trasach. Bezproblemowa jazda ze wszystkimi prędkościami, ta narta jest odpowiednia dla wszystkich średniozaawansowanych narciarzy.

Narty turystyczne Zero G 85 firmy Blizzard oznaczają maksymalną wydajność podczas podjazdów. Narty turystyczne zyskują zarówno lekkość, jak i stabilność dzięki technologii Carbon Drive 2.0. Karbonowa struktura zapewnia sztywność skrętną, a także optymalny flex, dlatego lekka narta przekonuje również jakością zjazdów. Dla lepszego przenoszenia mocy i większego bezpieczeństwa Blizzard zainstalował dwa wzmocnienia z włókna węglowego w obszarze wiązania. Podjazd z kolekcji Zero G ma talię 85 mm.


SPECYFIKACJE TECHNICZNE

ROCKERTip-Tail Rocker
WIĄZANIEMarker Alpinist Demo
RDZEŃWoodcore
POZIOM NARCIARZAŚredniozaawansowany, Zaawansowany


W ZESTAWIE Z NARTAMI

WIĄZANIA MARKER

ALPINIST DEMO 8 lub 10


Wiązanie o wadze 510g wraz ze skistoperem w komplecie. Przód wiązania wzmocniony jest karbonem i pracuje na podwójnej sprężynie. Ich budowa zabezpiecza przed gromadzeniem się lodu zarówno pod palcami jak i pod piętą. Wiązania Alpinist mają możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 5º i 9º, możliwość założenia noży kompatybilnych z Kingpin.

marker alpinist demo 8

FOKI POMOCA 


Foki Blizzard wykonane przez firmę POMOCA, przystosowane do nart Blizzard ZERO G 85.


Właściwości:

• Powłoka: Race Pro

• Membrana: Safer Skin Light

• Klej: Unikatowa formuła Pomoca

• Mocowanie tipu: Uniwersalny uchwyt stalowy

• Mocowanie taila: Uniwersalny klip

FOKI POMOCA