BLIZZARD ZERO G 85 GREY

WYPOŻYCZALNIA SKITUROWA W ZAKOPANEM

BLIZZARD ZERO G 85 grey

BLIZZARD ZERO G 85 grey


Blizzard Zero G 85 jest cieńszy i lżejszy niż inne narty z tej kolekcji, co czyni go idealnym na przygody wymagające dłuższej foki lub dla narciarzy, którzy chcą przyspieszyć tempo.

Jak na narty o tej szerokości i minimalnej wadze, osiągi zjazdowe są nadal solidne, dzięki Carbon Drive 2.0 i austriackiej inżynierii Blizzarda.

Drewniany rdzeń, który jest naturalnie mocny, ale lekki, jest strategicznie skonstruowany, aby zapewnić maksymalną wydajność przy jednoczesnej redukcji wagi.

Integracja jednokierunkowej ramy z włókna węglowego 3D z ultralekką konstrukcją drewnianego rdzenia pozwoliło zmniejszyć wagę nart, zapewniając jednocześnie odpowiednią strukturę. Geometria 3D karbonowej ramy gwarantuje optymalną elastyczność i sztywność skrętną. Rezultatem jest poziom stabilności, przyczepności krawędzi i kontroli niespotykany w świecie skialpinizmu.


SPECYFIKACJE TECHNICZNE

ROCKERTip-Tail Rocker
WIĄZANIEMarker Alpinist Demo 8 lub 10
RDZEŃWoodcore
POZIOM NARCIARZAŚredniozaawansowany, Zaawansowany


W ZESTAWIE Z NARTAMI

WIĄZANIA MARKER

ALPINIST DEMO 8 lub 10


Wiązanie o wadze 510g wraz ze skistoperem w komplecie. Przód wiązania wzmocniony jest karbonem i pracuje na podwójnej sprężynie. Ich budowa zabezpiecza przed gromadzeniem się lodu zarówno pod palcami jak i pod piętą. Wiązania Alpinist mają możliwość ustawienia kąta podchodzenia 0º, 5º i 9º, możliwość założenia noży kompatybilnych z Kingpin.

marker alpinist demo 8

FOKI POMOCA 


Foki Blizzard wykonane przez firmę POMOCA, przystosowane do nart Blizzard ZERO G 85.


Właściwości:

• Powłoka: Race Pro

• Membrana: Safer Skin Light

• Klej: Unikatowa formuła Pomoca

• Mocowanie tipu: Uniwersalny uchwyt stalowy

• Mocowanie taila: Uniwersalny klip

FOKI POMOCA