Dalbello Quantum Free 110

WYPOŻYCZALNIA SKITUROWA W ZAKOPANEM

dalbello quantum free 110

Quantum Free 110 to niezwykle uniwersalne buty freetouringowe, łączące w sobie niezawodną kontrolę i bezpośrednie przenoszenie energii z możliwością płynnego oraz komfortowego chodzenia. 

Innowacyjna, dwuczęściowa konstrukcja skorupy i mankietu ogranicza masę i została zoptymalizowana pod kątem budowy anatomicznej, a ponadto jest całkiem sztywna. Nie wpływa to jednak negatywnie na swobodę ruchów, ponieważ dwuczęściowy mankiet X Dual Link można wychylić o ponad 65°, co sprawia, że podejścia są wyjątkowo przyjemne. 

Podczas zjazdu wydłużony mankiet precyzyjnie przekazuje siłę, zapewnia wyjątkową stabilność i doskonałą kontrolę nad nartami. 

Szeroki rzep Power Strap i dwie specjalne klamry obejmują nogę na dużej powierzchni, a także zapewniają stabilność po bokach stopy. 

Zoptymalizowany mechanizm przełączania między pozycją zjazdu i chodzenia umożliwia jeszcze mocniejsze przechylenie nogi do przodu oraz bardzo szybkie przejście między dwoma ustawieniami. 

But wewnętrzny IF Touring z dodatkowym wypełnieniem i przegubem do pozycji chodzenia zapewnia komfort i stabilność. 

Profilowana podeszwa Vibram Dual Density typu rocker zapewnia dobrą przyczepność podczas chodzenia i wspinaczki, a także płynne przeniesienie siły na wiązania i narty.


Waga 1 buta1230 g / 26,5
Flex110
Szerokość100


Dostępne rozmiary:

245 / 255 / 265 / 275 / 285 / 295 / 305