WYPOŻYCZALNIA NART I SPRZĘTU DO TURYSTYKI ZIMOWEJ

Zapraszamy do wypożyczalni nart i centrum testowego Blizzard oraz Tecnica. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy w ośrodkach alpejskich gwarantujemy właściwe dopasowanie sprzętu oraz jego niezawodność, co przełoży się na większe bezpieczeństwo na stoku.


W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo komplety skitourowe, narciarskie i snowboardowe, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem, jak również dla profesjonalnych miłośników zimowego szaleństwa. Do dyspozycji mamy również szeroki wybór nart dziecięcych.

Decydując się na wypożyczenie sprzętu skitourowego, narciarskiego czy snowboardowego, masz pewność jego niezawodności - wszystko jest regularnie serwisowane.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

JAKOŚĆ

Zapewniamy nowy sprzęt renomowanych marek takich jak Blizzard, Elan czy Tecnica. Serwisy wykonujemy na maszynach firmy Winstersteiger oraz QBL, należących do liderów branży i dających pewność najwyższej jakości.

 

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie zdobywamy w renomowanych punktach serwisowych i wypożyczalniach narciarskich w Alpach. Dzięki zdobytej tam wiedzy możemy świadczyć fachową pomoc, zarówno w doborze sprzętu jak i jego serwisowania. Pracujemy przy obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

 

PROFESJONALIZM

Naszą największą satysfakcją jest zadowolenie klienta, dlatego wciąż obserwujemy rozwijający się rynek narciarski, aby podnosić jakość świadczonych usług.

Prowadzimy coroczne szkolenia na testach wiodących producentów maszyn takich jak Wintersteiger czy QBL.