Jak otrzymać dostęp do tras?

1

Wypożycz rower

2

Obierz instrukcję

3

Zainstaluj aplikację

4

Wybierz trasę i ruszaj!

 

Naszą ideą jest poznawanie Zakopanego i okolic na rowerze wraz z naszą mobilną aplikacją.
Wszystkie trasy opracowane zostały przez licencjonowanych Przewodników Tatrzańskich będących amatorami dwóch kółek.
Prezentujemy najciekawsze zakątki Podhala, kładąc szczególny nacisk na obcowanie z naturą i omijając ruchliwe ulice.
Oprócz śladu GPS, znaleźć w nich można opisy ciekawszych miejsc na trasie... Każdy, kto wypożyczy u nas rower otrzyma bezpłatny dostęp do aplikacji i wszystkich tras.

Trasy rowerowe

Bike route

Terenowe Zakopane

3h
30,4 km
górski/e-bike

Widokowa trasa dookoła Zakopanego dla amatorów jazdy w terenie. Duża część pętli poprowadzona leśnymi i polnymi drogami. Możliwość sprawdzenia sił w jeździe MTB, gwarantowane dużo zabawy, nieco adrenaliny a do tego przepiękne widoki.

Bike route

Trasa panoramiczna

5h
31,6 km
trekking/e-bike

Trasa wymagająca ze względu na podjazd do Bukowiny i Gliczarowa, ale wysiłek wynagrodzony jest widokami na panoramę Tatr. Pamiętać trzeba, że jak jest podjazd, zawsze jest nagroda w postaci zjazdu.

Bike route

Śladami Tour De Pologne

5h
25,7 km
szosa

Każdy miłośnik roweru chciałby pokonać chociaż jeden etap Tour de Pologne. Ta trasa daje taką możliwość. Liczne podjazdy i ciekawe zjazdy pozwolą poczuć się jak zawodnik popularnego wyścigu.

Bike route

Śladami odkrywców Zakopanego

3h
15,7 km
city

Trasa rowerowa prowadząca śladami odkrywców i popularyzatorów Zakopanego, polecana dla rodzin, par, osób, które chcą nieco zgłębić historię Zakopanego.

Bike route

Rowerem po studencką czekoladę

8h
53,7 km
e-bike

Podążając tą trasą, będziemy mieli okazję podziwiać Tatry Wysokie, a odpoczywając przy jednym ze słowackich sklepów kupisz tak znaną i lubianą Studencką Czekoladę.

Bike route

Premia górska

8h
63,4 km
szosa/górski

Propozycja stworzona dla rowerzystów z dobrą kondycją fizyczną. Trasą prowadził jeden z etapów znanego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

Bike route

Poznajemy Zakopane

2,5h
14,8 km
city

Trasa szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi. Początek pętli prowadzi przez przepiękny widokowo grzbiet górski, idealny do złapania chwili wytchnienia na łonie natury i delektowania się zapierającą dech panoramą tatrzańską.

Bike route

Pogórzem Gubałowskim

5h
23 km
górski/e-bike

Trasa panoramiczna z wyjazdem wyciągiem na szczyt Gubałówki, skąd dalej dociera do Zębu – najwyżej położonej wsi w Polsce. 

Bike route

Na wierchy Zgorzeliska

4h
30,5 km
e-bike

Trasa wiodąca na polanę Zgorzelisko, skąd rozciąga się oszałamiająca swoim pięknem panorama tatrzańska. W miejsce to dostajemy się jeszcze nieodkrytymi przez masową turystykę leśnymi i polnymi ścieżkami, omijając zatłoczone drogi.

Bike route

MTB dla wytrwałych

8h
45,9 km
górski/e-bike

Propozycja skierowana do miłośników MTB. Trasa biegnie przez Gubałówkę, Witów oraz Dolinę Chochołowską, mijając po drodze bacówki i kilka ciekawych punktów widokowych.

Bike route

Droga Pod Reglami i Kościelisko

3h
18,2 km
górski

Trasę proponujemy dla osób chcących spróbować kolarstwa górskiego. Prowadzi malowniczymi terenami z kilkoma bacówkami, gdzie można skosztować oscypka, bundzu czy żyntycy.

Bike route

Dookoła Zakopanego przez Harendę

4h
29,3 km
górski/e-bike

Trasa dookoła Zakopanego prowadząca widokowymi grzbietami górskimi okalającymi miasto. Trasa technicznie nie sprawia większych trudności, jednakże ze względu na odcinki poprowadzone polnymi i leśnymi drogami wymaga pewnego obycia z rowerem.

Bike route

Tatry panoramiczne

7h
50,6 km
górski/e-bike

Trasa prowadzi nas przez Pogórze Gubałowskie i wzniesienia Magury Witowskiej głównie leśnymi i polnymi ścieżkami, z których możemy podziwiać piękną panoramę Tatr, z nieco innej perspektywy.

Bike route

Perły Spiszu

3h
51,9 km
e-bike

Malownicza trasa, wiedzie przez mniej znane zakątki Spisza, co pozwala nam odkryć niezaprzeczalne piękno regionu z dala od zgiełku i tłumów. Aby zobaczyć te bajkowe tereny, będziemy musieli pokonać liczne przewyższenia, które zawsze wynagrodzi nam przyjemny, widokowy zjazd.

Bike route

Dookoła jeziora Czorsztyńskiego

4h
37,8 km
trekking/e-bike

Klasyczna i niezwykle widokowa trasa wiodąca dookoła Jeziora Czorsztyńskiego z wykorzystaniem przeprawy promowej w Niedzicy. Ścieżka w całości prowadzi po nawierzchni asfaltowej.